ZARABIAJ RAZEM
Z NAMI

O usłudze/O nas

Usługa WypromujBiznes.pl to oferta dla startupów, nowo powstających firm oraz przedsiębiorstw, które chcą stworzyć lub zmienić swoją dotychczasową identyfikację wizualną.

Zakres świadczonych usług zależy od wybranego pakietu. Projekty wykonujemy z należytą starannością oraz zgodnie ze standardami rynkowymi. Przed przystąpieniem do prac rozmawiamy z klientem, badając jego potrzeby i oczekiwania.

W przypadku chęci zmiany poszczególnych elementów pakietu, możemy dokonać dla klienta indywidualnej wyceny. Kwota usługi zależy wówczas od skali i zakresu realizowanych prac graficznych.

Wszystkie projekty konsultowane są przez zespół agencji Projekt Komunikacja. Nasi pracownicy posiadają szerokie kompetencje w obszarze PR i marketingu, poparte kilkunastoletnim doświadczeniem zdobywanym na różnych szczeblach i stanowiskach, w wielu firmach i korporacjach. Posiadają szczegółową wiedzę, dotyczącą niemal wszystkich segmentów rynku oraz branż. Na swoim koncie mają udział w dużych, międzynarodowych projektach i kampaniach o charakterze marketingowym społecznym, eksperckim (sektorowym) czy edukacyjnym.